Powered by PrivacyPolicies.com

Fixtures & Results on Tuesday 1st September 2018

Evo-Stik League South Division One Central
Bromsgrove Sporting 
5-1
 Aylesbury United
767
Evo-Stik League South Division One Central
Aylesbury FC 
0-2
 Sutton Coldfield Town
99  
Evo-Stik League South Division One Central
Barton Rovers 
2-1
 North Leigh
152    
Evo-Stik League South Division One Central
Bedford Town 
0-1
 Welwyn Garden City
315  
Evo-Stik League South Division One Central
Corby Town 
2-1
 AFC Dunstable
330  
Evo-Stik League South Division One Central
Didcot Town 
2-1
 Cambridge City
135  
Evo-Stik League South Division One Central
Dunstable Town 
3-3
 Coleshill Town
92  
Evo-Stik League South Division One Central
Kempston Rovers 
3-0
 Berkhamsted
117  
Evo-Stik League South Division One Central
Peterborough Sports 
4-0
 Kidlington
112  
Evo-Stik League South Division One Central
Thame United 
2-1
 Yaxley
72  
ELSPC
Alvechurch 
3-0
 Needham Market
183  
ELSPC
Barwell 
1-2
 Royston Town
152  
ELSPC
Bedworth United 
1-1
 Lowestoft Town
151  
ELSPC
Halesowen Town 
1-1
 St. Neots Town
358  
ELSPC
Hitchin Town 
0-1
 Banbury United
375  
ELSPC
King's Lynn Town 
0-1
 Stourbridge
535  
ELSPC
Leiston 
4-3
 Redditch United
267  
ELSPC
Rushall Olympic 
2-2
 Biggleswade Town
165  
ELSPC
St Ives Town 
0-1
 Coalville Town
262  
ELSPC
Stratford Town 
1-3
 Kettering Town
96  
ELSPS
Beaconsfield Town 
0-2
 Tiverton Town
76  
ELSPS
Chesham United 
1-1
 Wimborne Town
234  
ELSPS
Dorchester Town 
2-1
 Hartley Wintney
306  
ELSPS
Farnborough 
4-3
 Weymouth
336  
ELSPS
Frome Town 
1-0
 Kings Langley
231  
ELSPS
Gosport Borough 
6-3
 Metropolitan Police
242  
ELSPS
Harrow Borough 
1-1
 Salisbury
223  
ELSPS
Poole Town 
0-2
 Staines Town
362  
ELSPS
Swindon Supermarine 
0-1
 Hendon
268  
ELSPS
Taunton Town 
0-0
 Basingstoke Town
562  
ELSPS
Walton Casuals 
1-3
 Merthyr Town
198    
ELS1S
AFC Totton 
2-0
 Street
305    
ELS1S
Barnstaple Town 
1-3
 Highworth Town
105    
ELS1S
Cirencester Town 
2-2
 Moneyfields
94  
ELS1S
Evesham United 
2-1
 Blackfield & Langley
175  
ELS1S
Fleet Town 
2-2
 Bristol Manor Farm
83  
ELS1S
Larkhall Athletic 
2-0
 Thatcham Town
110  
ELS1S
Paulton Rovers 
4-2
 Mangotsfield United
96  
ELS1S
Slimbridge 
3-2
 Bideford
98  
ELS1S
Winchester City 
2-2
 Melksham Town
160    
ELS1S
Yate Town 
1-1
 Cinderford Town
197    
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Biggleswade FC 
4-0
 North Greenford United
92  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Crawley Green 
1-2
 Colney Heath
42  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Hadley 
3-0
 Oxhey Jets
46    
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Harpenden Town 
0-0
 Arlesey Town
47    
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Tring Athletic 
7-1
 Leighton Town
122  
Spartan South Midlands Football League Division 1
FC Broxbourne Borough 
7-0
 Codicote
40    
Spartan South Midlands Football League Division 1
Buckingham Athletic 
0-0
 London Lions
50    
Spartan South Midlands Football League Division 1
Buckingham Town 
0-3
 Brimsdown
27    
Spartan South Midlands Football League Division 1
Park View 
2-3
 Rayners Lane
15    
Spartan South Midlands Football League Division 1
Wodson Park 
4-1
 Hillingdon Borough
34    
Spartan South Midlands Football League Division 2
Berkhamsted Raiders CFC 
3-1
 MK Gallacticos
20    
Spartan South Midlands Football League Division 2
Grendon Rangers 
1-7
 Bovingdon
42    
Spartan South Midlands Football League Division 2
Mursley United 
3-0
 Totternhoe
49    
Spartan South Midlands Football League Division 2
Sarratt 
3-0
 The 61 FC (Luton)
30  
Challenge Trophy
Aston Clinton 
0-4
 Potton United
25  
Challenge Trophy
Pitstone & Ivinghoe 
7-2
 Clean Slate
32    
The FA Vase
AFC Hayes 
1-2
 Wembley
34    
The FA Vase
Ampthill Town 
1-3
 Edgware Town
47    
The FA Vase
Baldock Town 
2-1
 Long Melford
66  
The FA Vase
British Airways 
1-3
 Harefield United
31    
The FA Vase
Broadfields United 
5-0
 Daventry Town
23    
The FA Vase
Cricklewood Wanderers 
4-3
 Risborough Rangers
31    
The FA Vase
Enfield Borough 
6-0
 Halstead Town
49    
The FA Vase
FC Deportivo Galicia 
3-2
 London Tigers
18    
The FA Vase
Hanworth Villa 
5-1
 Bedford
38    
The FA Vase
Langford 
3-2
 Tower Hamlets
42    
The FA Vase
Leverstock Green 
10-0
 Unite MK
37  
The FA Vase
London Colney 
2-1
 Cockfosters
49  
The FA Vase
Rushden & Higham United 
4-5
 Winslow United
54    
After Extra Time. 4-4 at full-time. 
The FA Vase
Stotfold 
4-0
 Wadham Lodge
34    
The FA Vase
Whitton United 
5-2
 Hatfield Town
55    
NL
Barrow AFC 
1-2
 Solihull Moors
1260    
NL
Boreham Wood 
1-1
 Braintree Town
578    
NL
Chesterfield 
0-1
 Leyton Orient
4735    
NL
Dagenham & Redbridge 
0-0
 Salford City
1114    
NL
Dover Athletic 
1-2
 Barnet
1037    
NL
Ebbsfleet United 
1-3
 AFC Fylde
1395    
NL
Gateshead 
1-0
 Maidstone United
564    
NL
Harrogate Town 
4-0
 Eastleigh
1158    
NL
Havant & Waterlooville 
1-2
 Hartlepool United
1272    
NL
Maidenhead United 
2-2
 Bromley
1201    
NL
Sutton United 
1-1
 FC Halifax Town
1789    
NL
Wrexham 
2-0
 Aldershot Town
4648    
NLS
Chelmsford City 
0-1
 Slough Town
754  
NLS
Chippenham Town 
4-1
 Concord Rangers
497  
NLS
Dulwich Hamlet 
0-2
 Hampton & Richmond Borough
815    
NLS
East Thurrock United 
1-0
 Bath City
203  
NLS
Hungerford Town 
1-2
 Gloucester City
235    
NLS
St. Albans City 
2-0
 Dartford
658  
NLS
Torquay United 
2-0
 Hemel Hempstead Town
1409    
NLS
Wealdstone 
3-0
 Truro City
743  
NLS
Welling United 
3-2
 Oxford City
465  
NLS
Weston-Super-Mare 
0-1
 Eastbourne Borough
824  
NLS
Woking 
2-1
 Billericay Town
1925  
BLPD
AFC Hornchurch 
1-1
 Carshalton Athletic
211    
BLPD
Bishop's Stortford 
0-1
 Folkestone Invicta
323    
BLPD
Bognor Regis Town 
3-1
 Kingstonian
539    
BLPD
Burgess Hill Town 
2-4
 Whitehawk
428    
BLPD
Corinthian Casuals 
1-1
 Brightlingsea Regent
168    
BLPD
Enfield Town 
1-1
 Dorking Wanderers
467    
BLPD
Haringey Borough 
1-2
 Worthing
290    
BLPD
Leatherhead 
1-3
 Harlow Town
324    
BLPD
Margate 
0-1
 Lewes
479    
BLPD
Merstham 
3-1
 Potters Bar Town
113    
BLPD
Tonbridge Angels 
2-1
 Wingate & Finchley
632    
BLN
AFC Sudbury 
0-1
 Bowers & Pitsea
287    
BLN
Barking 
3-0
 Romford
101    
BLN
Canvey Island 
2-0
 Bury Town
205    
BLN
Felixstowe & Walton United 
15:00
 Aveley
 
BLN
Grays Athletic 
15:00
 Maldon & Tiptree
 
BLN
Great Wakering Rovers 
1-1
 Brentwood Town
110    
BLN
Heybridge Swifts 
0-3
 Dereham Town
287    
BLN
Soham Town Rangers 
0-3
 Coggeshall Town
182    
BLN
Tilbury 
1-2
 Basildon United
149    
BLN
Witham Town 
1-1
 Mildenhall Town
84  
BLSC
Ashford Town (Mx) 
1-1
 Cheshunt
94    
BLSC
Chalfont St. Peter 
3-0
 Egham Town
64  
 Egham sub details missing
BLSC
Chipstead 
3-4
 Bedfont Sports
49    
BLSC
FC Romania 
1-0
 Hanwell Town
65  
BLSC
Hayes & Yeading United 
3-0
 Tooting & Mitcham United
235  
BLSC
Hertford Town 
2-2
 Uxbridge
178  
BLSC
Northwood 
0-2
 Waltham Abbey
122  
BLSC
South Park 
0-3
 Bracknell Town
87    
BLSC
Ware 
2-2
 Molesey
70    
BLSC
Westfield 
1-2
 Marlow
69    
BLSE
Cray Wanderers 
2-0
 East Grinstead Town
133    
BLSE
Faversham Town 
3-1
 Sevenoaks Town
158    
BLSE
Guernsey 
2-1
 Ramsgate
562    
BLSE
Hastings United 
3-0
 Phoenix Sports
393    
BLSE
Haywards Heath Town 
0-1
 Hythe Town
104    
BLSE
Herne Bay 
1-2
 Greenwich Borough
216    
BLSE
Thamesmead Town 
5-4
 Sittingbourne
139    
BLSE
VCD Athletic 
15:00
 Three Bridges
 
BLSE
Whitstable Town 
1-0
 Ashford United
273    
BLSE
Whyteleafe 
3-1
 Horsham
196    
Fixtures load time: 80.71