Powered by PrivacyPolicies.com

Fixtures & Results on Friday 4th September 2018

The FA Cup
AFC Rushden & Diamonds 
3-0
 Deeping Rangers
396  
The FA Cup
Aylesbury FC 
0-1
 Didcot Town
116  
The FA Cup
Bemerton Heath Harlequins 
3-2
 Thatcham Town
154  
The FA Cup
Bristol Manor Farm 
4-2
 Bideford
167  
After Extra Time. 2-2 at full-time. 
The FA Cup
Dunstable Town 
0-4
 Corby Town
146  
The FA Cup
Peterborough Sports 
4-3
 Stamford
351  
The FA Cup
Swindon Supermarine 
3-0
 AFC Dunstable
132  
The FA Cup
Wantage Town 
1-0
 Slimbridge
133  
SLC
Alvechurch 
1-0
 Bromsgrove Sporting
361  
SLC
Fleet Town 
1-3
 Farnborough
143  
SLC
Kings Langley 
0-1
 Welwyn Garden City
82  
SLC
Leiston 
1-0
 Cambridge City
122  
SLC
Mangotsfield United 
1-2
 Larkhall Athletic
73  
SLC
North Leigh 
1-5
 Banbury United
105  
 Banbury sub details missing
SLC
Redditch United 
4-3
 Rushall Olympic
101    
SLC
St. Neots Town 
2-2
 Bedford Town
175  
SLC
Tamworth 
6-0
 Coalville Town
332  
SLC
Taunton Town 
2-5
 Street
264  
SLC
Walton Casuals 
2-1
 Beaconsfield Town
98  
SLC
Yaxley 
2-2
 St Ives Town
97  
SLC
Winchester City 
1-1
 Gosport Borough
106    
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Leverstock Green 
4-0
 Cockfosters
63  
Challenge Trophy
Buckingham Town 
4-1
 Berkhamsted Raiders CFC
122    
Challenge Trophy
Amersham Town 
5-0
 Grendon Rangers
38    
Premier Division Cup
Arlesey Town 
0-1
 Hadley
70    
Premier Division Cup
Crawley Green 
2-0
 Potton United
50  
DOC
Enfield Borough 
2-4
 FC Broxbourne Borough
26    
DOC
Hillingdon Borough 
5-0
 Ampthill Town
42    
The FA Cup
Biggleswade FC 
3-5
 Soham Town Rangers
138    
The FA Vase
Wormley Rovers 
1-2
 Biggleswade United
59    
 At Biggleswade United FC
NL
AFC Fylde 
0-2
 Salford City
2941    
NL
Boreham Wood 
1-0
 Chesterfield
737    
NL
Bromley 
0-1
 Barnet
1568    
NL
Dagenham & Redbridge 
1-0
 Braintree Town
1081    
NL
Dover Athletic 
1-1
 Ebbsfleet United
1127    
NL
Gateshead 
2-3
 Harrogate Town
846    
NL
Hartlepool United 
0-0
 Barrow AFC
3361    
NL
Leyton Orient 
3-0
 Solihull Moors
4250    
NL
Maidenhead United 
2-0
 Eastleigh
1212    
NL
Maidstone United 
0-1
 Sutton United
1838    
NL
Wrexham 
0-0
 FC Halifax Town
5377    
BLSC
Bedfont Sports 
1-2
 FC Romania
82    
ILC
Bracknell Town 
3-1
 Horsham
175    
ILC
Chalfont St. Peter 
0-2
 Ware
38  
ILC
Chipstead 
1-0
 Dorking Wanderers
111    
ILC
Faversham Town 
1-2
 Burgess Hill Town
128    
The FA Cup
TBC 
1-2
 Whyteleafe
109    
The FA Cup
Witham Town 
1-3
 Coggeshall Town
379    
ILC
Sittingbourne 
2-0
 Phoenix Sports
80    
ILC
Tonbridge Angels 
1-0
 VCD Athletic
213    
Fixtures load time: 27.42