Powered by PrivacyPolicies.com

Fixtures & Results on Friday 9th October 2018

Evo-Stik League South Division One Central
Aylesbury FC 
1-2
 Kempston Rovers
122  
Evo-Stik League South Division One Central
Barton Rovers 
1-1
 Peterborough Sports
77  
Evo-Stik League South Division One Central
Bedford Town 
1-1
 Corby Town
276  
BirmSC
Alvechurch 
0-2
 Highgate United
85    
The FA Cup
Bristol Manor Farm 
0-4
 Slough Town
541  
The FA Cup
Coalville Town 
3-3
 St. Neots Town
409  
After Extra Time. 3-3 at full-time. 3-5 on penalties. 
The FA Cup
Metropolitan Police 
1-0
 Tiverton Town
172  
After Extra Time. 0-0 at full-time. 
The FA Cup
Poole Town 
2-1
 Horsham
381  
GSCC
Cheltenham Town 
6-0
 Mangotsfield United
132  
The Berks & Bucks Senior Cup
Didcot Town 
1-3
 Marlow
101  
LRCC
NKF Burbage 
0-1
 Barwell
163    
SPC
Paulton Rovers 
3-0
 Street
118    
SLC
Redditch United 
2-1
 Halesowen Town
135    
HaSC
Winchester City 
0-0
 Hartley Wintney
312    
Spartan South Midlands Football League Division 1
Bedford 
3-2
 Enfield Borough
30    
Premier Division Cup
Biggleswade United 
3-0
 Wembley
59    
Premier Division Cup
Cockfosters 
2-0
 North Greenford United
45  
Premier Division Cup
Crawley Green 
1-3
 Biggleswade FC
53  
Premier Division Cup
London Colney 
2-0
 Leverstock Green
41  
Premier Division Cup
London Tigers 
1-1
 Hadley
20    
Premier Division Cup
Tring Athletic 
2-1
 Stotfold
87  
Premier Division Cup
Oxhey Jets 
4-1
 Harpenden Town
41    
DOC
FC Broxbourne Borough 
3-2
 Amersham Town
28    
DOC
Langford 
2-0
 Brimsdown
40    
DOC
Winslow United 
2-0
 Harefield United
73    
DOC
Wodson Park 
2-4
 Buckingham Athletic
23    
MSCC
Hillingdon Borough 
4-3
 Bedfont & Feltham
41    
BLPD
Corinthian Casuals 
2-0
 Whitehawk
183    
BLSE
Faversham Town 
1-1
 East Grinstead Town
157    
BLSE
Herne Bay 
2-4
 Phoenix Sports
162    
ILC
AFC Hornchurch 
0-2
 Coggeshall Town
95    
ILC
Bishop's Stortford 
1-1
 Tilbury
130    
ILC
Burgess Hill Town 
2-0
 Tooting & Mitcham United
129    
ILC
Hayes & Yeading United 
2-2
 Potters Bar Town
101  
ILC
Maldon & Tiptree 
1-0
 Witham Town
137    
ILC
Bowers & Pitsea 
3-1
 Haringey Borough
75    
ILC
Egham Town 
2-1
 Whyteleafe
59  
ILC
Ramsgate 
0-2
 Whitstable Town
135    
ILC
Tonbridge Angels 
3-0
 Sevenoaks Town
206    
The FA Cup
Dorking Wanderers 
0-3
 Gloucester City
563    
The FA Cup
Hanwell Town 
0-0
 Leatherhead
366  
After Extra Time. 0-0 at full-time. 2-4 on penalties. 
ESC
Basildon United 
2-4
 Waltham Abbey
   
ESC
Braintree Town 
4-0
 Canvey Island
145  
SuPC
Mildenhall Town 
1-4
 Stowmarket Town
164  
 Sub details missing
SSC
Bexhill United 
0-1
 Haywards Heath Town
84    
SPC
Bath City 
3-2
 Bishops Lydeard
170  
ESC
East Thurrock United 
3-0
 White Ensign
131    
KSC
Maidstone United 
4-2
 Dover Athletic
432  
PSC
Havant & Waterlooville 
10-0
 Paulsgrove Reserves
 
MaPC
Salford City 
3-1
 Ashton United
518  
MSCC
Wingate & Finchley 
0-0
 Northwood
81  
STSC
Stone Dominoes 
1-5
 Tamworth
40  
Fixtures load time: 35.99