Powered by PrivacyPolicies.com

Fixtures & Results on Friday 30th October 2018

The FA Trophy
Banbury United 
3-0
 Swindon Supermarine
218  
The FA Trophy
Beaconsfield Town 
3-1
 Kempston Rovers
59  
The FA Trophy
Bedford Town 
3-2
 Kingstonian
218  
The FA Trophy
Chesham United 
2-2
 Haringey Borough
163  
After Extra Time. 2-2 at full-time. 3-1 on penalties. 
The FA Trophy
Coalville Town 
2-3
 Barwell
172    
After Extra Time. 2-2 at full-time. 
The FA Trophy
Dorchester Town 
2-0
 Yate Town
207  
The FA Trophy
Mangotsfield United 
2-4
 Didcot Town
86  
After Extra Time. 2-2 at full-time. 
The FA Trophy
Stratford Town 
3-0
 Alvechurch
172  
The FA Trophy
Street 
4-1
 Cinderford Town
101    
The FA Trophy
Tamworth 
3-0
 Gainsborough Trinity
276  
The FA Trophy
Tiverton Town 
5-1
 Hartley Wintney
148  
GSCC
Bristol Rovers 
4-1
 Bristol Manor Farm
87    
ELS1S
Moneyfields 
3-3
 Melksham Town
90    
WoSC
Stourport Swifts 
0-5
 Bromsgrove Sporting
161  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Colney Heath 
4-0
 Stotfold
92    
Challenge Trophy
Ampthill Town 
2-1
 London Tigers
49    
Challenge Trophy
Biggleswade FC 
4-1
 New Bradwell St Peter
61    
Challenge Trophy
Biggleswade United 
1-0
 Hadley
56    
Challenge Trophy
Buckingham Town 
4-3
 North Greenford United
44  
Challenge Trophy
Cockfosters 
0-1
 Sarratt
35  
Challenge Trophy
Crawley Green 
7-3
 Amersham Town
30  
Challenge Trophy
Enfield Borough 
3-1
 Arlesey Town
30    
Challenge Trophy
Harefield United 
0-1
 Winslow United
45    
Challenge Trophy
Leighton Town 
4-1
 Hillingdon Borough
82    
Challenge Trophy
Rayners Lane 
0-2
 Tring Athletic
40  
Challenge Trophy
Wodson Park 
3-5
 MK Gallacticos
30    
NL
AFC Fylde 
1-0
 Gateshead
1470    
NL
Aldershot Town 
1-1
 Boreham Wood
1419    
NL
Barnet 
1-3
 Salford City
1243    
NL
Bromley 
2-4
 Braintree Town
1008    
NL
Dover Athletic 
0-2
 Dagenham & Redbridge
924    
NL
Eastleigh 
1-1
 Leyton Orient
1938    
NL
Ebbsfleet United 
1-1
 Maidstone United
2003    
NL
Harrogate Town 
4-2
 Barrow AFC
1268    
NL
Havant & Waterlooville 
7-0
 Maidenhead United
952    
NL
Solihull Moors 
0-0
 FC Halifax Town
915    
NL
Sutton United 
1-1
 Chesterfield
1852    
NL
Wrexham 
1-0
 Hartlepool United
4665    
NLS
Billericay Town 
3-2
 East Thurrock United
832  
NLS
Concord Rangers 
3-0
 Chelmsford City
691  
NLS
Dartford 
P-P
 Dulwich Hamlet
   
NLS
Eastbourne Borough 
2-2
 Hampton & Richmond Borough
428    
NLS
Hemel Hempstead Town 
1-1
 Slough Town
468  
NLS
Oxford City 
1-1
 Chippenham Town
246  
NLS
St. Albans City 
2-0
 Welling United
508  
NLS
Truro City 
1-1
 Bath City
140  
NLS
Weston-Super-Mare 
2-2
 Torquay United
1730  
NLS
Woking 
3-0
 Hungerford Town
1381  
BLPD
AFC Hornchurch 
1-1
 Merstham
100    
BLN
AFC Sudbury 
0-1
 Coggeshall Town
228    
BLN
Bury Town 
1-4
 Maldon & Tiptree
229    
BLN
Tilbury 
0-3
 Bowers & Pitsea
100    
BLSC
Hayes & Yeading United 
5-0
 Uxbridge
187  
BLSC
Marlow 
4-1
 Hanwell Town
104  
BLSE
Hastings United 
4-0
 Greenwich Borough
409    
BLSE
Ramsgate 
0-0
 Horsham
132    
ILC
Cheshunt 
2-1
 Brentwood Town
98    
ILC
Corinthian Casuals 
0-0
 Chipstead
94    
ILC
Folkestone Invicta 
3-1
 Sittingbourne
121    
The FA Trophy
Bognor Regis Town 
2-2
 Bracknell Town
306    
The FA Trophy
Worthing 
2-1
 Burgess Hill Town
408    
SRC
Dorking Wanderers 
19:45
 AFC Wimbledon
 
SRC
Egham Town 
4-2
 Raynes Park Vale
52  
SSC
Lancing 
0-10
 Haywards Heath Town
82    
Fixtures load time: 31.89