Powered by PrivacyPolicies.com
The Evo-Stik League South

Fixtures & Results on Sunday 3rd November 2018

Evo-Stik League South Division One Central
Aylesbury United 
1-2
 Sutton Coldfield Town
107
Evo-Stik League South Division One Central
AFC Dunstable 
1-1
 Welwyn Garden City
115  
Evo-Stik League South Division One Central
Berkhamsted 
0-1
 Coleshill Town
130  
Evo-Stik League South Division One Central
Bromsgrove Sporting 
2-1
 Yaxley
748  
Evo-Stik League South Division One Central
Cambridge City 
2-3
 Aylesbury FC
190  
Evo-Stik League South Division One Central
Corby Town 
3-0
 Barton Rovers
471  
Evo-Stik League South Division One Central
Didcot Town 
P-P
 Bedford Town
   
Evo-Stik League South Division One Central
Kempston Rovers 
1-3
 Dunstable Town
134  
Evo-Stik League South Division One Central
Kidlington 
3-3
 North Leigh
97  
Evo-Stik League South Division One Central
Peterborough Sports 
5-0
 Thame United
130  
ELSPC
AFC Rushden & Diamonds 
0-2
 Rushall Olympic
478  
ELSPC
Alvechurch 
0-3
 King's Lynn Town
167  
ELSPC
Barwell 
1-1
 Bedworth United
233    
ELSPC
Coalville Town 
1-1
 St. Neots Town
138  
ELSPC
Leiston 
3-0
 Biggleswade Town
252  
ELSPC
Needham Market 
0-3
 Kettering Town
406  
ELSPC
Redditch United 
2-0
 Banbury United
322  
ELSPC
Royston Town 
0-0
 Halesowen Town
259  
ELSPC
St Ives Town 
0-2
 Stratford Town
181  
ELSPC
Stourbridge 
3-1
 Lowestoft Town
594  
ELSPC
Tamworth 
2-0
 Hitchin Town
474  
ELSPS
Basingstoke Town 
1-2
 Weymouth
518  
ELSPS
Beaconsfield Town 
2-2
 Frome Town
62  
ELSPS
Dorchester Town 
0-0
 Merthyr Town
459  
ELSPS
Gosport Borough 
0-0
 Chesham United
220  
ELSPS
Kings Langley 
0-3
 Poole Town
228  
ELSPS
Metropolitan Police 
4-3
 Farnborough
96  
ELSPS
Salisbury 
3-1
 Hendon
731  
ELSPS
Swindon Supermarine 
0-1
 Taunton Town
281  
ELSPS
Tiverton Town 
3-2
 Staines Town
261  
ELSPS
Walton Casuals 
3-2
 Harrow Borough
172  
ELSPS
Wimborne Town 
2-1
 Hartley Wintney
326  
ELS1S
AFC Totton 
1-1
 Yate Town
318    
ELS1S
Barnstaple Town 
3-2
 Winchester City
128    
ELS1S
Bristol Manor Farm 
1-0
 Blackfield & Langley
165    
ELS1S
Cirencester Town 
6-2
 Thatcham Town
131  
ELS1S
Fleet Town 
2-3
 Paulton Rovers
110  
ELS1S
Highworth Town 
3-4
 Bideford
106  
ELS1S
Melksham Town 
2-1
 Mangotsfield United
352  
ELS1S
Moneyfields 
1-0
 Cinderford Town
74    
ELS1S
Street 
3-1
 Slimbridge
120  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Arlesey Town 
4-0
 London Colney
66    
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Biggleswade United 
3-0
 North Greenford United
62  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Crawley Green 
3-2
 Stotfold
42  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Edgware Town 
2-2
 Oxhey Jets
47    
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Hadley 
5-0
 London Tigers
46    
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Harpenden Town 
7-0
 Potton United
43  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Wembley 
3-1
 Cockfosters
38  
Spartan South Midlands Football League Division 1
Amersham Town 
A-A
 Bedford
   
Spartan South Midlands Football League Division 1
Enfield Borough 
0-0
 Broadfields United
20    
Spartan South Midlands Football League Division 1
Harefield United 
4-1
 Rayners Lane
58    
Spartan South Midlands Football League Division 1
Hillingdon Borough 
4-1
 Park View
30    
Spartan South Midlands Football League Division 1
Langford 
3-2
 Buckingham Town
33    
Spartan South Midlands Football League Division 1
Risborough Rangers 
4-2
 Brimsdown
84    
Spartan South Midlands Football League Division 2
Clean Slate 
0-4
 Mursley United
10    
Spartan South Midlands Football League Division 2
MK Gallacticos 
3-2
 Pitstone & Ivinghoe
30    
Spartan South Midlands Football League Division 2
New Bradwell St Peter 
1-3
 Grendon Rangers
30    
Spartan South Midlands Football League Division 2
Sarratt 
0-2
 Aston Clinton
40  
The FA Vase
Biggleswade FC 
3-1
 Norwich CBS
85    
The FA Vase
Cogenhoe United 
2-0
 Leighton Town
83    
The FA Vase
Stowmarket Town 
3-1
 Baldock Town
234  
After Extra Time. 1-1 at full-time. 
The FA Vase
Wellingborough Town 
0-7
 Tring Athletic
126  
The FA Vase
Wodson Park 
0-2
 Holbeach United
63    
BST
Riseley Sports 
2-0
 The 61 FC (Luton)
23    
BST
Shefford Town & Campton 
0-1
 Ampthill Town
   
The Berks & Bucks Senior Trophy
Buckingham Athletic 
2-1
 Winslow United
124    
The Berks & Bucks Senior Trophy
Hanslope 
3-3
 Old Bradwell United
53  
HCT
Codicote 
0-2
 Bedmond Sports & Social
36    
HCT
FC Broxbourne Borough 
3-1
 Berkhamsted Raiders CFC
50    
HCT
Hatfield Town 
1-3
 Bishop's Stortford Swifts
22    
HCT
London Lions 
3-0
 Knebworth
17    
HCT
Evergreen 
0-1
 Bovingdon
45    
NL
AFC Fylde 
1-3
 Leyton Orient
2142    
NL
Aldershot Town 
1-0
 Braintree Town
1618    
NL
Barnet 
0-2
 Maidstone United
1424    
NL
Bromley 
4-0
 Hartlepool United
1516    
NL
Dover Athletic 
2-0
 Maidenhead United
872    
NL
Eastleigh 
1-1
 Salford City
2253    
NL
Ebbsfleet United 
1-0
 Barrow AFC
1277    
NL
Harrogate Town 
1-1
 Chesterfield
2291    
NL
Havant & Waterlooville 
2-1
 FC Halifax Town
1258    
NL
Solihull Moors 
0-0
 Boreham Wood
803    
NL
Sutton United 
1-0
 Dagenham & Redbridge
1909    
NL
Wrexham 
3-1
 Gateshead
4421    
NLS
Bath City 
0-1
 Hemel Hempstead Town
916  
NLS
Chelmsford City 
3-2
 Eastbourne Borough
668  
NLS
Chippenham Town 
2-2
 Woking
732  
NLS
Dulwich Hamlet 
1-0
 St. Albans City
850  
NLS
East Thurrock United 
2-2
 Truro City
235  
NLS
Gloucester City 
1-2
 Dartford
320    
NLS
Hampton & Richmond Borough 
2-4
 Oxford City
471  
NLS
Hungerford Town 
0-1
 Weston-Super-Mare
217  
NLS
Slough Town 
1-0
 Concord Rangers
683  
NLS
Torquay United 
2-2
 Billericay Town
2046  
NLS
Welling United 
1-1
 Wealdstone
507  
BLPD
Bishop's Stortford 
1-0
 AFC Hornchurch
332    
BLPD
Brightlingsea Regent 
0-2
 Carshalton Athletic
140    
BLPD
Dorking Wanderers 
2-0
 Corinthian Casuals
368    
BLPD
Enfield Town 
2-2
 Haringey Borough
571    
BLPD
Harlow Town 
1-4
 Merstham
132    
BLPD
Kingstonian 
2-1
 Lewes
306    
BLPD
Leatherhead 
2-2
 Bognor Regis Town
391    
BLPD
Margate 
2-3
 Burgess Hill Town
481    
BLPD
Potters Bar Town 
4-0
 Wingate & Finchley
184    
BLPD
Tonbridge Angels 
2-0
 Whitehawk
508    
BLPD
Worthing 
3-2
 Folkestone Invicta
951    
BLN
Barking 
2-4
 Felixstowe & Walton United
64    
BLN
Basildon United 
0-4
 Bowers & Pitsea
408    
BLN
Brentwood Town 
1-2
 Dereham Town
135    
BLN
Bury Town 
1-2
 Aveley
299    
BLN
Canvey Island 
2-0
 Romford
200    
BLN
Grays Athletic 
3-2
 Tilbury
258    
BLN
Great Wakering Rovers 
1-1
 AFC Sudbury
104    
BLN
Maldon & Tiptree 
1-0
 Soham Town Rangers
124    
BLN
Mildenhall Town 
2-4
 Coggeshall Town
181    
BLSC
Bracknell Town 
2-0
 Hertford Town
241    
BLSC
Cheshunt 
1-1
 Chalfont St. Peter
117    
BLSC
Marlow 
4-0
 Chipstead
159    
BLSC
Molesey 
2-0
 Egham Town
   
BLSC
Northwood 
3-0
 Ashford Town (Mx)
111    
BLSC
South Park 
0-3
 Hanwell Town
53    
BLSC
Uxbridge 
2-3
 Bedfont Sports
69    
BLSC
Waltham Abbey 
0-2
 Tooting & Mitcham United
91    
BLSC
Ware 
1-3
 Hayes & Yeading United
105    
BLSC
Westfield 
2-1
 FC Romania
54    
BLSE
Ashford United 
2-3
 Horsham
296    
BLSE
Faversham Town 
2-1
 Guernsey
171    
BLSE
Greenwich Borough 
0-1
 Sevenoaks Town
52    
BLSE
Hastings United 
2-1
 Three Bridges
479    
BLSE
Haywards Heath Town 
0-1
 Cray Wanderers
143    
BLSE
Herne Bay 
1-7
 VCD Athletic
175    
BLSE
Hythe Town 
3-2
 Sittingbourne
262    
BLSE
Phoenix Sports 
1-1
 Ramsgate
69    
BLSE
Thamesmead Town 
P-P
 East Grinstead Town
   
BLSE
Whitstable Town 
0-2
 Whyteleafe
172    
Fixtures load time: 69.48