Powered by PrivacyPolicies.com
The Evo-Stik League South

Fixtures & Results on Wednesday 6th November 2018

City Security Services Limited League Challenge Cup
Berkhamsted 
2-0
 Aylesbury United
101
NSC
AFC Rushden & Diamonds 
1-0
 Northampton ON Chenecks
184  
ELSPS
Beaconsfield Town 
1-0
 Swindon Supermarine
101  
City Security Services Limited League Challenge Cup
Blackfield & Langley 
4-0
 AFC Totton
118    
City Security Services Limited League Challenge Cup
Didcot Town 
3-0
 Cirencester Town
85  
City Security Services Limited League Challenge Cup
Kettering Town 
5-1
 King's Lynn Town
158  
City Security Services Limited League Challenge Cup
Leiston 
0-1
 Lowestoft Town
173  
City Security Services Limited League Challenge Cup
Melksham Town 
0-4
 Slimbridge
125  
City Security Services Limited League Challenge Cup
Salisbury 
2-0
 Paulton Rovers
300  
City Security Services Limited League Challenge Cup
Stratford Town 
2-1
 Redditch United
163    
City Security Services Limited League Challenge Cup
Tiverton Town 
2-5
 Bideford
102  
ELS1S
Bristol Manor Farm 
2-4
 Yate Town
229    
NSC
Cogenhoe United 
1-1
 Peterborough Sports
48  
MSC
Hanwell Town 
0-1
 Hendon
74  
 Hanwell sub details missing
MSC
Harrow Borough 
3-1
 Northwood
73  
MSC
Staines Town 
3-1
 Hanworth Villa
83    
DSC
Poole Town 
7-1
 Portland United
172  
HUSC
St Ives Town 
3-3
 Godmanchester Rovers
94  
ELSPC
St. Neots Town 
0-0
 Tamworth
181  
SPC
Wincanton Town 
1-2
 Taunton Town
60  
The FA Trophy
Wisbech Town 
1-1
 Yaxley
198    
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Colney Heath 
P-P
 Arlesey Town
   
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Leverstock Green 
3-1
 Harpenden Town
29  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
North Greenford United 
3-3
 Crawley Green
48  
Spartan South Midlands Football League Division 1
Bedford 
A-A
 FC Broxbourne Borough
   
Spartan South Midlands Football League Division 1
Codicote 
3-3
 Rayners Lane
52    
Premier Division Cup
London Colney 
3-1
 Oxhey Jets
35    
DOC
Buckingham Athletic 
7-0
 Hillingdon Borough
40    
BSCC
Leighton Town 
1-1
 Unite MK
75  
HSC
Hemel Hempstead Town 
2-1
 Colney Heath
120    
HC
Potton United 
3-2
 Deeping Rangers
77  
MSC
Barnet 
4-1
 Wembley
130  
NL
Sutton United 
P-P
 Barnet
   
NLS
Dulwich Hamlet 
3-3
 Weston-Super-Mare
386  
BLPD
Dorking Wanderers 
4-1
 Potters Bar Town
230    
ILC
Egham Town 
0-1
 Bracknell Town
   
ILC
Whitstable Town 
4-1
 Greenwich Borough
65    
ESC
AFC Hornchurch 
5-1
 TBC
59    
ESC
Bowers & Pitsea 
19:45
 Brightlingsea Regent
 
ESC
Brentwood Town 
2-0
 Maldon & Tiptree
87    
ESC
Dagenham & Redbridge 
1-1
 Heybridge Swifts
207  
ESC
Harlow Town 
2-5
 Southend United
125    
KSC
Bromley 
4-1
 Faversham Town
118  
MSC
Hayes & Yeading United 
4-1
 Enfield Town
117    
MSC
Wealdstone 
5-3
 Uxbridge
150  
SSC
Bexhill United 
0-1
 Burgess Hill Town
138    
SSC
Bognor Regis Town 
P-P
 Sleaford Town
   
SSC
Crawley Town 
19:45
 Haywards Heath Town
 
SSC
Newhaven 
2-2
 East Grinstead Town
42    
SSC
TBC 
2-4
 Hastings United
83    
SSC
Shoreham 
0-1
 Three Bridges
   
SSC
Storrington 
0-2
 Horsham
204    
SSC
Worthing 
19:45
 AFC Uckfield Town
 
SSC
Eastbourne Borough 
5-0
 Eastbourne United
179    
ESC
Billericay Town 
2-1
 Concord Rangers
406  
WRCC
Goole AFC 
3-3
 FC Halifax Town
140  
Fixtures load time: 30.26