Powered by PrivacyPolicies.com

Fixtures & Results on Saturday 20th November 2018

Evo-Stik League South Division One Central
Peterborough Sports 
1-0
 Bedford Town
201  
LSC
Greenwich Borough 
2-2
 Dulwich Hamlet
   
Evo-Stik League South Division One Central
Thame United 
1-1
 Bromsgrove Sporting
141  
ELSPC
Banbury United 
1-0
 AFC Rushden & Diamonds
340  
ELSPC
Bedworth United 
1-4
 Tamworth
209  
ELSPC
Halesowen Town 
0-2
 Barwell
269    
ELSPC
Kettering Town 
4-2
 Stourbridge
701  
ELSPC
Lowestoft Town 
2-0
 Royston Town
216  
ELSPC
St. Neots Town 
0-3
 Needham Market
139  
ELSPS
Chesham United 
0-2
 Walton Casuals
192  
ELSPS
Frome Town 
1-2
 Swindon Supermarine
147  
ELSPS
Harrow Borough 
2-1
 Basingstoke Town
141  
ELSPS
Hartley Wintney 
1-4
 Metropolitan Police
166    
ELSPS
Hendon 
2-2
 Beaconsfield Town
161  
ELSPS
Merthyr Town 
5-1
 Tiverton Town
425  
ELSPS
Staines Town 
0-2
 Kings Langley
132  
ELSPS
Weymouth 
2-1
 Salisbury
1006  
ELS1S
Bristol Manor Farm 
4-3
 Bideford
113  
ELS1S
Fleet Town 
P-P
 Winchester City
   
HCC
Berkhamsted 
3-0
 Hoddesdon Town
56  
BedsSC
Kempston Rovers 
1-3
 Luton Town
126  
PSC
Moneyfields 
1-0
 Baffins Milton Rovers
99    
The FA Trophy
Ramsbottom United 
5-1
 Yaxley
150    
BirmSC
Redditch United 
0-1
 Highgate United
114    
BirmSC
Stratford Town 
0-0
 Aston Villa
338    
WaSC
Wednesfield 
1-1
 Rushall Olympic
61    
City Security Services Limited League Challenge Cup
Wimborne Town 
3-0
 Poole Town
247  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Arlesey Town 
2-0
 Leverstock Green
74  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Biggleswade United 
2-0
 Tring Athletic
89  
Spartan South Midlands Football League Division 1
Hatfield Town 
0-1
 Broadfields United
23    
Challenge Trophy
Crawley Green 
0-1
 Baldock Town
50  
Premier Division Cup
Biggleswade FC 
8-0
 London Tigers
37    
BSCC
Buckingham Athletic 
3-0
 Daventry Town
36    
MPC
Bedfont & Feltham 
2-2
 Park View
15    
MPC
Cockfosters Reserves 
5-5
 Hillingdon Borough
25    
SMC
Oxhey Jets 
6-0
 TBC
51    
NLS
Weston-Super-Mare 
1-1
 East Thurrock United
465  
BLN
Aveley 
2-0
 Canvey Island
252    
BLPD
Wingate & Finchley 
0-4
 Kingstonian
103    
BLN
AFC Sudbury 
5-3
 Brentwood Town
139    
BLN
Tilbury 
3-0
 Witham Town
103    
BLSC
Cheshunt 
2-0
 Bracknell Town
112    
BLSC
Uxbridge 
1-0
 Molesey
38  
ILC
AFC Hornchurch 
P-P
 Chipstead
   
ILC
Folkestone Invicta 
2-0
 Hayes & Yeading United
102  
ILC
Hastings United 
1-2
 Merstham
198    
ILC
Worthing 
1-1
 Tonbridge Angels
296    
ESC
Bowers & Pitsea 
1-1
 Romford
62    
NFSC
Dereham Town 
6-1
 TBC
116    
SRC
Tooting & Mitcham United 
2-2
 Corinthian Casuals
79    
SRC
Virginia Water 
1-2
 Egham Town
81  
SSC
East Grinstead Town 
4-3
 TBC
4    
The FA Cup
Cheltenham Town 
2-0
 Ebbsfleet United
1435  
The FA Cup
Bradford City 
1-1
 Aldershot Town
2248  
After Extra Time. 0-0 at full-time. 4-1 on penalties. 
The FA Cup
Billericay Town 
1-3
 Chesterfield
2493  
The FA Cup
Hartlepool United 
3-4
 Gillingham
1873  
After Extra Time. 2-2 at full-time. 
The FA Cup
Oxford City 
0-2
 Tranmere Rovers
1172  
The FA Cup
Slough Town 
1-1
 Sutton United
1360  
After Extra Time. 1-1 at full-time. 8-7 on penalties. 
The FA Cup
FC Halifax Town 
1-0
 Morecambe
1218  
PSC
Havant & Waterlooville 
2-2
 United Services Portsmouth
 
BirmSC
Nuneaton Borough 
2-0
 Solihull Moors
271  
Fixtures load time: 25.11