Powered by PrivacyPolicies.com

Fixtures & Results on Tuesday 1st October 2019

SLC
Aylesbury United 
0-1
 Chesham United
102
SLC
AFC Rushden & Diamonds 
3-2
 Corby Town
200  
SLC
Barnstaple Town 
2-5
 Truro City
79  
SLC
Beaconsfield Town 
P-P
 Berkhamsted
   
SLC
Bideford 
2-5
 Taunton Town
116  
SLC
Blackfield & Langley 
2-1
 AFC Totton
63  
SLC
Cirencester Town 
1-1
 Wantage Town
64  
SLC
Hartley Wintney 
3-4
 Thatcham Town
112  
SLC
Kings Langley 
0-3
 AFC Dunstable
60  
SLC
Merthyr Town 
1-2
 Cinderford Town
149  
SLC
North Leigh 
P-P
 Banbury United
   
SLC
Nuneaton Borough 
P-P
 Rushall Olympic
   
SLC
Paulton Rovers 
4-0
 Salisbury
97  
SLC
Redditch United 
2-1
 Alvechurch
117  
SLC
Sholing 
2-1
 Moneyfields
91  
SLC
St Ives Town 
1-2
 Needham Market
63  
SLC
Tamworth 
1-3
 Coalville Town
197  
SLC
Walton Casuals 
0-1
 Hendon
121  
SLC
Welwyn Garden City 
P-P
 Royston Town
   
SLC
Weston-Super-Mare 
1-1
 Bristol Manor Farm
168  
SLC
Wimborne Town 
0-1
 Dorchester Town
204  
SLC
Winchester City 
P-P
 Farnborough
   
SLC
Yaxley 
2-1
 St. Neots Town
61  
BetVictor Southern League Division One South
Mangotsfield United 
1-1
 Basingstoke Town
134  
The FA Trophy
Bedford Town 
1-0
 Biggleswade FC
169  
After Extra Time. 0-0 at full-time. 
SPC
Frome Town 
0-2
 Bridgwater Town
103  
LSC
Metropolitan Police 
0-0
 AFC Wimbledon
162    
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Arlesey Town 
1-5
 Newport Pagnell Town
56  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Biggleswade United 
4-3
 Baldock Town
71  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Colney Heath 
2-1
 Crawley Green
78  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
North Greenford United 
P-P
 Leverstock Green
   
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Potton United 
2-2
 Eynesbury Rovers
97  
Spartan South Midlands Football League Division 1
Bedford 
P-P
 Rayners Lane
   
Spartan South Midlands Football League Division 1
Amersham Town 
1-1
 London Tigers
10    
Premier Division Cup
Aylesbury Vale Dynamos 
1-4
 Tring Athletic
87  
Premier Division Cup
Harefield United 
P-P
 Dunstable Town
   
Premier Division Cup
Harpenden Town 
3-3
 Broadfields United
17    
Premier Division Cup
Leighton Town 
4-0
 Oxhey Jets
50  
Premier Division Cup
London Colney 
P-P
 Wembley
   
DOC
FC Broxbourne Borough 
P-P
 Milton Keynes Robins
   
DOC
Langford 
P-P
 Stotfold
   
DOC
Wodson Park 
P-P
 Winslow United
   
NL
AFC Fylde 
0-4
 Barnet
   
NL
Solihull Moors 
3-1
 Wrexham
   
BVIPD
Bishop's Stortford 
1-4
 Potters Bar Town
157    
BVIPD
Bognor Regis Town 
5-1
 Leatherhead
386    
BVIPD
Brightlingsea Regent 
0-2
 Enfield Town
154    
BVIPD
Cheshunt 
1-0
 Wingate & Finchley
115    
BVIPD
Corinthian Casuals 
1-2
 Horsham
177    
BVIPD
East Thurrock United 
1-2
 Margate
185    
BVIPD
Hornchurch 
1-0
 Folkestone Invicta
247    
BVIPD
Merstham 
1-3
 Worthing
221    
BVIND
Heybridge Swifts 
3-2
 Soham Town Rangers
154    
BVISCD
Bedfont Sports 
1-1
 Chipstead
51    
BVISED
Ashford United 
P-P
 Ramsgate
   
ILC
AFC Sudbury 
4-0
 Felixstowe & Walton United
95    
ILC
Tooting & Mitcham United 
P-P
 Whyteleafe
   
ILC
Uxbridge 
P-P
 Ashford Town (Mx)
   
The FA Trophy
Hanwell Town 
4-1
 Harlow Town
64    
The FA Trophy
Haywards Heath Town 
1-0
 Ramsgate
102    
KSC
Cray Valley 
1-2
 Whitstable Town
54    
LSC
Dulwich Hamlet 
5-1
 AFC Croydon Athletic
176  
SLC
Bromsgrove Sporting 
5-0
 Bedworth United
277  
SRC
Dorking Wanderers 
5-0
 Abbey Rangers
 
Fixtures load time: 45.19