Powered by PrivacyPolicies.com

Fixtures & Results on Tuesday 8th October 2019

BetVictor Southern League Division One Central
Bedworth United 
2-0
 Kidlington
127  
BetVictor Southern League Division One South
Cinderford Town 
4-3
 Evesham United
251  
BetVictor Southern League Division One South
Moneyfields 
0-0
 Cirencester Town
64  
BetVictor Southern League Premier Division South
Swindon Supermarine 
3-0
 Blackfield & Langley
153  
BetVictor Southern League Premier Division South
Yate Town 
2-1
 Hartley Wintney
167  
SOSC
AFC Totton 
5-0
 Folland Sports
87  
SOSC
Sholing 
5-1
 Hythe & Dibden
126  
BirmSC
Alvechurch 
0-0
 AFC Wulfrunians
58  
3-4 on penalties. Alvechurch sub details missing
BirmSC
Redditch United 
1-1
 West Bromwich Albion
266    
BirmSC
Rushall Olympic 
P-P
 Walsall
   
WiSC
Amesbury Town 
1-5
 Salisbury
125    
SLC
Beaconsfield Town 
2-2
 Berkhamsted
40  
SLC
Biggleswade Town 
3-1
 Bedford Town
88  
SLC
Hayes & Yeading United 
6-0
 Metropolitan Police
79  
SLC
North Leigh 
3-4
 Banbury United
91  
SLC
Nuneaton Borough 
3-2
 Rushall Olympic
204  
SLC
Thame United 
0-1
 Didcot Town
44  
SLC
Welwyn Garden City 
5-3
 Royston Town
97  
SLC
Winchester City 
2-0
 Farnborough
62  
The FA Cup
Hereford 
0-0
 Tamworth
1271  
After Extra Time. 0-0 at full-time. 1-3 on penalties. 
The FA Cup
Wealdstone 
4-0
 Bristol Manor Farm
524  
 Bristol Manor Farm sub details missing
The FA Cup
Weston-Super-Mare 
1-4
 Kingstonian
272  
GSCC
Mangotsfield United 
2-5
 Bishops Cleeve
52  
SPC
Odd Down 
3-5
 Paulton Rovers
63  
 Paulton sub details missing
The Berks & Bucks Senior Cup
Wantage Town 
1-3
 Windsor FC
44  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Biggleswade United 
2-1
 Leighton Town
84  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Broadfields United 
1-0
 Edgware Town
39  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
London Colney 
0-2
 Tring Athletic
65  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Oxhey Jets 
2-1
 North Greenford United
57  
Spartan South Midlands Football League Division 1
Milton Keynes Robins 
1-0
 Bedford
35    
Spartan South Midlands Football League Division 1
Shefford Town & Campton 
3-1
 Enfield Borough
76    
Spartan South Midlands Football League Division 1
Stotfold 
1-1
 St. Panteleimon
75    
Spartan South Midlands Football League Division 1
London Tigers 
4-1
 Hillingdon Borough
3    
The Berks & Bucks Senior Cup
Holmer Green 
1-5
 Newport Pagnell Town
   
NL
AFC Fylde 
1-3
 Chesterfield
   
NL
Aldershot Town 
4-0
 Dover Athletic
   
NL
Barnet 
1-2
 Bromley
   
NL
Barrow AFC 
3-1
 Boreham Wood
   
NL
Eastleigh 
2-1
 Maidenhead United
   
NL
Ebbsfleet United 
2-4
 Torquay United
   
NL
FC Halifax Town 
0-0
 Chorley
   
NL
Notts County 
2-0
 Dagenham & Redbridge
   
NL
Solihull Moors 
2-0
 Sutton United
   
NL
Wrexham 
1-1
 Harrogate Town
   
NL
Yeovil Town 
3-1
 Woking
   
BVIPD
Horsham 
2-2
 Carshalton Athletic
556    
BVIPD
Margate 
P-P
 Leatherhead
   
BVISCD
Chertsey Town 
8-2
 Northwood
178    
BVISCD
Uxbridge 
0-2
 Ware
78    
ILC
Ashford United 
2-1
 Hythe Town
159    
ILC
Basildon United 
2-1
 Hullbridge Sports
87    
ILC
Cray Valley 
0-1
 Sevenoaks Town
77    
ILC
East Grinstead Town 
0-2
 Haywards Heath Town
76    
ILC
Three Bridges 
2-6
 Chichester City
42    
ILC
Heybridge Swifts 
0-2
 Coggeshall Town
159    
ILC
Marlow 
2-2
 FC Romania
54    
ILC
Westfield 
5-3
 Chalfont St. Peter
61    
ILC
Romford 
3-1
 Brentwood Town
101    
ILC
Waltham Abbey 
0-3
 Barking
65    
The FA Cup
Bowers & Pitsea 
1-1
 Canvey Island
452    
CIC
Soham Town Rangers 
2-1
 Cambridge United
121    
CIC
Wisbech St Mary 
1-13
 Cambridge City
55    
ESC
Braintree Town 
2-1
 Tilbury
101  
ESC
Maldon & Tiptree 
7-1
 Wivenhoe Town
96    
SRC
South Park 
2-1
 Redhill
54    
SuPC
AFC Sudbury 
2-2
 Hadleigh United
82    
SuPC
Bury Town 
4-1
 Felixstowe & Walton United
209    
The FA Cup
Slough Town 
2-3
 Chippenham Town
631  
SPC
Shepton Mallet 
1-5
 Bath City
158  
ESC
Stanway Rovers 
1-4
 Chelmsford City
 
Fixtures load time: 53.2