Powered by PrivacyPolicies.com

Fixtures & Results on Tuesday 5th November 2019

SLC
Biggleswade Town 
1-3
 AFC Dunstable
46  
SLC
Chesham United 
4-1
 Didcot Town
128  
SLC
Coalville Town 
2-1
 Bromsgrove Sporting
138  
SLC
Daventry Town 
1-3
 Nuneaton Borough
107  
SLC
Redditch United 
2-0
 Hednesford Town
110  
SLC
Welwyn Garden City 
1-2
 Needham Market
73  
SLC
Winchester City 
P-P
 Thatcham Town
   
The FA Trophy
Truro City 
1-1
 Blackfield & Langley
131  
The FA Trophy
Merthyr Town 
4-5
 Cinderford Town
187  
After Extra Time. 4-4 at full-time. 
The FA Trophy
Stamford 
0-3
 Halesowen Town
183  
HaSC
Moneyfields 
4-3
 Aldershot Town
104  
BetVictor Southern League Premier Division Central
Peterborough Sports 
3-1
 Lowestoft Town
167  
DSC
Portland United 
1-4
 Poole Town
119  
HSC
Royston Town 
2-1
 Berkhamsted
91  
HUSC
St. Neots Town 
P-P
 Eynesbury Rovers
   
MSC
Wealdstone 
P-P
 Hayes & Yeading United
   
Spartan South Midlands Football League Division 1
Ampthill Town 
2-2
 Shefford Town & Campton
94    
Premier Division Cup
Biggleswade United 
2-0
 Harpenden Town
62  
Premier Division Cup
Edgware Town 
1-2
 Crawley Green
34  
Premier Division Cup
Leighton Town 
5-0
 Wembley
92  
Premier Division Cup
Leverstock Green 
3-1
 Dunstable Town
33  
Premier Division Cup
Tring Athletic 
A-A
 Newport Pagnell Town
   
DOC
Bedford 
P-P
 London Lions
   
DOC
Buckingham Athletic 
5-1
 Rayners Lane
29    
DOC
Enfield Borough 
2-1
 Brimsdown
20    
DOC
Hillingdon Borough 
4-3
 Park View
20    
DOC
Winslow United 
3-1
 Milton Keynes Robins
87    
DOC
Amersham Town 
3-0
 London Tigers
15    
MSC
Broadfields United 
P-P
 CB Hounslow United
   
MSC
Northwood 
2-2
 North Greenford United
60  
NL
Hartlepool United 
0-1
 Solihull Moors
2703    
NLS
Hampton & Richmond Borough 
1-2
 Dartford
451  
ILC
Great Wakering Rovers 
A-A
 Hullbridge Sports
   
ILC
Tilbury 
4-0
 Witham Town
65    
ILC
Herne Bay 
1-2
 Hythe Town
136    
ILC
Ramsgate 
2-0
 Whitstable Town
114    
ILC
Marlow 
0-2
 Westfield
43    
ILC
Sittingbourne 
3-2
 Cray Valley
73    
ILC
Soham Town Rangers 
4-4
 Ware
65    
ILC
Tooting & Mitcham United 
1-3
 Chertsey Town
72    
ILC
Whyteleafe 
1-1
 Chipstead
65    
ESC
Basildon United 
2-1
 Aveley
98    
ESC
Bowers & Pitsea 
2-0
 Brightlingsea Regent
64    
ESC
Brentwood Town 
2-4
 Hornchurch
125    
ESC
Concord Rangers 
1-0
 East Thurrock United
138  
ESC
Harlow Town 
0-2
 Canvey Island
72    
HSC
St. Albans City 
3-1
 Bishop's Stortford
104  
KSC
Margate 
1-4
 Phoenix Sports
83    
MSC
Barnet 
P-P
 Staines Town
   
SSC
Burgess Hill Town 
6-3
 East Grinstead Town
108    
SSC
Newhaven 
P-P
 Horsham
   
SSC
Storrington 
1-4
 Bognor Regis Town
188    
SSC
Eastbourne Borough 
4-0
 Roffey
 
Fixtures load time: 36.19