Powered by PrivacyPolicies.com

Fixtures & Results on Thursday 19th November 2019

BetVictor Southern League Premier Division South
Hartley Wintney 
3-0
 Poole Town
203  
BetVictor Southern League Premier Division Central
Stratford Town 
4-1
 Hednesford Town
171  
BetVictor Southern League Division One South
Bristol Manor Farm 
2-2
 Slimbridge
133  
NSC
AFC Rushden & Diamonds 
0-2
 Brackley Town
187  
The FA Trophy
Bedfont Sports 
0-5
 Paulton Rovers
81  
 Paulton sub details missing
The FA Trophy
Biggleswade Town 
1-0
 Metropolitan Police
92  
 Met Police sub details missing
The FA Trophy
Redditch United 
3-2
 Barwell
111  
SLC
Blackfield & Langley 
1-1
 Sholing
58  
SLC
Frome Town 
1-1
 Dorchester Town
148  
SLC
Hendon 
2-2
 Hayes & Yeading United
97  
SLC
Swindon Supermarine 
6-0
 Cinderford Town
 
SLC
Winchester City 
4-0
 Thatcham Town
76  
NSC
Daventry Town 
1-1
 Desborough Town
48  
The FA Cup
Eastleigh 
3-0
 Stourbridge
1509  
BirmSC
Halesowen Town 
5-0
 Coventry United
195  
BirmSC
Leamington 
3-2
 Banbury United
151  
NSC
Peterborough Sports 
P-P
 Rothwell Corinthians
   
The Berks & Bucks Senior Cup
Ascot United 
2-3
 Beaconsfield Town
 
HCC
Royston Town 
P-P
 Kings Langley
   
NBCC
Langford 
1-2
 Biggleswade FC
105  
STSC
Rushall Olympic 
4-1
 Hanley Town
 
SMC
Berkhamsted 
9-3
 Chipperfield Corinthians
63  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Biggleswade United 
2-0
 Aylesbury Vale Dynamos
52  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Leighton Town 
2-2
 Eynesbury Rovers
129  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
London Colney 
2-2
 North Greenford United
30  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Potton United 
1-1
 Baldock Town
71  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Wembley 
1-0
 Colney Heath
42  
Spartan South Midlands Football League Premier Division
Oxhey Jets 
2-4
 Harefield United
49  
Spartan South Midlands Football League Division 1
Ampthill Town 
1-3
 Milton Keynes Robins
84    
Spartan South Midlands Football League Division 1
Enfield Borough 
1-4
 FC Broxbourne Borough
20    
DOC
Bedford 
1-2
 London Lions
22    
HC
Arlesey Town 
2-1
 Parson Drove
43  
NLS
Billericay Town 
1-1
 Weymouth
606  
NLS
Chippenham Town 
P-P
 Hemel Hempstead Town
   
BVIPD
Bowers & Pitsea 
1-2
 Worthing
111    
BVIPD
Margate 
3-4
 Bishop's Stortford
171    
BVIPD
Potters Bar Town 
2-1
 Merstham
171    
BVIND
Heybridge Swifts 
0-1
 AFC Sudbury
157    
BVIND
Soham Town Rangers 
0-1
 Tilbury
130    
BVISCD
Hanwell Town 
3-3
 Chipstead
111  
BVISCD
Northwood 
3-2
 Uxbridge
91  
BVISCD
Tooting & Mitcham United 
1-2
 Staines Town
181    
BVISCD
Westfield 
2-2
 Waltham Abbey
64    
BVISED
Three Bridges 
3-5
 Whitehawk
   
ILC
Ashford United 
4-2
 Faversham Town
86    
ILC
Ramsgate 
1-0
 Herne Bay
122    
ILC
Basildon United 
5-3
 Canvey Island
64    
ILC
Brentwood Town 
P-P
 Grays Athletic
   
ILC
Burgess Hill Town 
P-P
 Hastings United
   
ILC
Haywards Heath Town 
2-0
 Chichester City
84    
ILC
Maldon & Tiptree 
19:45
 Bury Town
 
ILC
Whyteleafe 
0-1
 Chertsey Town
70    
LSC
Dulwich Hamlet 
2-3
 Wingate & Finchley
245  
BirmSC
Nuneaton Borough 
3-0
 Coventry City
581  
The FA Cup
Bromley 
0-1
 Bristol Rovers
4558  
DSLC
Elmore 
0-4
 Torquay United
 
 Torquay sub details missing
WRCC
FC Halifax Town 
1-1
 Yorkshire Amateur
110  
The FA Cup
Rochdale 
1-0
 Wrexham
1628  
Fixtures load time: 36.19