Powered by PrivacyPolicies.com

Saturday 17/8/2019
AFC Dunstable 
2-0
 Biggleswade FC
146
Aylesbury United 
0-0
 Corby Town
163
Bedford Town 
2-1
 Thame United
248
Bedworth United 
0-0
 St. Neots Town
211
Coleshill Town 
2-2
 Barton Rovers
70
 Coleshill sub details missing
Kempston Rovers 
1-0
 Didcot Town
94
Kidlington 
0-1
 Daventry Town
92
North Leigh 
1-2
 Berkhamsted
154
Welwyn Garden City 
2-1
 Wantage Town
116
Yaxley 
1-2
 Halesowen Town
140
Tuesday 20/8/2019
Barton Rovers 
4-2
 Bedworth United
167
Berkhamsted 
4-0
 Bedford Town
170
Biggleswade FC 
1-3
 Welwyn Garden City
86
Daventry Town 
2-1
 Kempston Rovers
97
Didcot Town 
1-3
 AFC Dunstable
116
Halesowen Town 
4-1
 Kidlington
503
St. Neots Town 
2-5
 Yaxley
203
Thame United 
2-2
 North Leigh
156
Wantage Town 
0-2
 Aylesbury United
80
Wednesday 21/8/2019
Corby Town 
3-1
 Coleshill Town
415
Monday 26/8/2019
AFC Dunstable 
15:00
 Barton Rovers
Aylesbury United 
15:00
 Didcot Town
Bedford Town 
15:00
 Corby Town
Coleshill Town 
15:00
 Daventry Town
Kempston Rovers 
15:00
 St. Neots Town
Kidlington 
15:00
 Thame United
North Leigh 
15:00
 Wantage Town
Welwyn Garden City 
15:00
 Berkhamsted
Yaxley 
15:00
 Biggleswade FC
Saturday 31/8/2019
Barton Rovers 
15:00
 Bedford Town
Berkhamsted 
15:00
 Kidlington
Biggleswade FC 
15:00
 Coleshill Town
Corby Town 
15:00
 AFC Dunstable
Daventry Town 
15:00
 Aylesbury United
Didcot Town 
15:00
 Yaxley
Halesowen Town 
15:00
 Welwyn Garden City
St. Neots Town 
15:00
 North Leigh
Thame United 
15:00
 Bedworth United
Wantage Town 
15:00
 Kempston Rovers
Monday 2/9/2019
Coleshill Town 
19:45
 Thame United
Tuesday 3/9/2019
AFC Dunstable 
19:45
 Wantage Town
Bedford Town 
19:45
 Biggleswade FC
Bedworth United 
19:45
 Corby Town
Kempston Rovers 
19:45
 Barton Rovers
North Leigh 
19:45
 Halesowen Town
Welwyn Garden City 
19:45
 St. Neots Town
Yaxley 
19:45
 Daventry Town
Wednesday 4/9/2019
Aylesbury United 
19:45
 Berkhamsted
Kidlington 
19:45
 Didcot Town
Saturday 14/9/2019
AFC Dunstable 
15:00
 Bedworth United
Aylesbury United 
15:00
 Coleshill Town
Barton Rovers 
15:00
 Daventry Town
Didcot Town 
15:00
 St. Neots Town
Halesowen Town 
15:00
 Corby Town
Kidlington 
15:00
 Biggleswade FC
North Leigh 
15:00
 Bedford Town
Wantage Town 
15:00
 Berkhamsted
Welwyn Garden City 
15:00
 Thame United
Yaxley 
15:00
 Kempston Rovers
Tuesday 17/9/2019
Bedford Town 
19:45
 Aylesbury United
Saturday 21/9/2019
Bedford Town 
15:00
 Yaxley
Bedworth United 
15:00
 Kidlington
Berkhamsted 
15:00
 Didcot Town
Biggleswade FC 
15:00
 Aylesbury United
Coleshill Town 
15:00
 North Leigh
Corby Town 
15:00
 Barton Rovers
Daventry Town 
15:00
 Halesowen Town
Kempston Rovers 
15:00
 Welwyn Garden City
St. Neots Town 
15:00
 AFC Dunstable
Thame United 
15:00
 Wantage Town
Saturday 28/9/2019
AFC Dunstable 
15:00
 Welwyn Garden City
Barton Rovers 
15:00
 Halesowen Town
Bedworth United 
15:00
 Wantage Town
Biggleswade FC 
15:00
 St. Neots Town
Coleshill Town 
15:00
 Berkhamsted
Daventry Town 
15:00
 Corby Town
Kidlington 
15:00
 Kempston Rovers
North Leigh 
15:00
 Yaxley
Thame United 
15:00
 Didcot Town
Saturday 5/10/2019
Aylesbury United 
15:00
 Kidlington
Berkhamsted 
15:00
 Thame United
Corby Town 
15:00
 Biggleswade FC
Didcot Town 
15:00
 Daventry Town
Halesowen Town 
15:00
 Bedford Town
Kempston Rovers 
15:00
 North Leigh
St. Neots Town 
15:00
 Barton Rovers
Wantage Town 
15:00
 Coleshill Town
Welwyn Garden City 
15:00
 Bedworth United
Yaxley 
15:00
 AFC Dunstable
Saturday 19/10/2019
AFC Dunstable 
15:00
 Aylesbury United
Barton Rovers 
15:00
 Berkhamsted
Bedford Town 
15:00
 Wantage Town
Bedworth United 
15:00
 Didcot Town
Biggleswade FC 
15:00
 Halesowen Town
Coleshill Town 
15:00
 Kempston Rovers
Daventry Town 
15:00
 Welwyn Garden City
Kidlington 
15:00
 Yaxley
North Leigh 
15:00
 Corby Town
Thame United 
15:00
 St. Neots Town
Saturday 2/11/2019
Aylesbury United 
15:00
 North Leigh
Berkhamsted 
15:00
 Bedworth United
Corby Town 
15:00
 Kidlington
Didcot Town 
15:00
 Barton Rovers
Halesowen Town 
15:00
 AFC Dunstable
Kempston Rovers 
15:00
 Bedford Town
St. Neots Town 
15:00
 Daventry Town
Wantage Town 
15:00
 Biggleswade FC
Welwyn Garden City 
15:00
 Coleshill Town
Yaxley 
15:00
 Thame United
Saturday 9/11/2019
AFC Dunstable 
15:00
 North Leigh
Barton Rovers 
15:00
 Yaxley
Bedworth United 
15:00
 Bedford Town
Biggleswade FC 
15:00
 Berkhamsted
Coleshill Town 
15:00
 Didcot Town
Corby Town 
15:00
 Kempston Rovers
Daventry Town 
15:00
 Wantage Town
Halesowen Town 
15:00
 Thame United
St. Neots Town 
15:00
 Aylesbury United
Welwyn Garden City 
15:00
 Kidlington
Saturday 16/11/2019
Aylesbury United 
15:00
 Bedworth United
Bedford Town 
15:00
 Daventry Town
Berkhamsted 
15:00
 St. Neots Town
Didcot Town 
15:00
 Biggleswade FC
Kempston Rovers 
15:00
 Halesowen Town
Kidlington 
15:00
 AFC Dunstable
North Leigh 
15:00
 Welwyn Garden City
Thame United 
15:00
 Barton Rovers
Wantage Town 
15:00
 Corby Town
Yaxley 
15:00
 Coleshill Town
Saturday 23/11/2019
AFC Dunstable 
15:00
 Bedford Town
Barton Rovers 
15:00
 Aylesbury United
Bedworth United 
15:00
 Kempston Rovers
Biggleswade FC 
15:00
 North Leigh
Coleshill Town 
15:00
 Kidlington
Corby Town 
15:00
 Berkhamsted
Daventry Town 
15:00
 Thame United
Halesowen Town 
15:00
 Didcot Town
St. Neots Town 
15:00
 Wantage Town
Welwyn Garden City 
15:00
 Yaxley
Saturday 30/11/2019
Aylesbury United 
15:00
 Welwyn Garden City
Bedford Town 
15:00
 Coleshill Town
Berkhamsted 
15:00
 Daventry Town
Didcot Town 
15:00
 Corby Town
Kempston Rovers 
15:00
 AFC Dunstable
Kidlington 
15:00
 St. Neots Town
North Leigh 
15:00
 Barton Rovers
Thame United 
15:00
 Biggleswade FC
Wantage Town 
15:00
 Halesowen Town
Yaxley 
15:00
 Bedworth United
Saturday 7/12/2019
AFC Dunstable 
15:00
 Daventry Town
Bedworth United 
15:00
 Coleshill Town
Biggleswade FC 
15:00
 Barton Rovers
Corby Town 
15:00
 Thame United
Halesowen Town 
15:00
 St. Neots Town
Kempston Rovers 
15:00
 Aylesbury United
Kidlington 
15:00
 North Leigh
Wantage Town 
15:00
 Didcot Town
Welwyn Garden City 
15:00
 Bedford Town
Yaxley 
15:00
 Berkhamsted
Saturday 14/12/2019
Aylesbury United 
15:00
 Yaxley
Barton Rovers 
15:00
 Wantage Town
Bedford Town 
15:00
 Kidlington
Berkhamsted 
15:00
 Halesowen Town
Coleshill Town 
15:00
 AFC Dunstable
Daventry Town 
15:00
 Biggleswade FC
Didcot Town 
15:00
 Welwyn Garden City
North Leigh 
15:00
 Bedworth United
St. Neots Town 
15:00
 Corby Town
Thame United 
15:00
 Kempston Rovers
Saturday 21/12/2019
Barton Rovers 
15:00
 Kidlington
Berkhamsted 
15:00
 Kempston Rovers
Biggleswade FC 
15:00
 Bedworth United
Corby Town 
15:00
 Welwyn Garden City
Daventry Town 
15:00
 North Leigh
Didcot Town 
15:00
 Bedford Town
Halesowen Town 
15:00
 Aylesbury United
St. Neots Town 
15:00
 Coleshill Town
Thame United 
15:00
 AFC Dunstable
Wantage Town 
15:00
 Yaxley
Thursday 26/12/2019
AFC Dunstable 
15:00
 Berkhamsted
Aylesbury United 
15:00
 Thame United
Bedford Town 
15:00
 St. Neots Town
Bedworth United 
15:00
 Daventry Town
Coleshill Town 
15:00
 Halesowen Town
Kempston Rovers 
15:00
 Biggleswade FC
Kidlington 
15:00
 Wantage Town
North Leigh 
15:00
 Didcot Town
Welwyn Garden City 
15:00
 Barton Rovers
Yaxley 
15:00
 Corby Town
Wednesday 1/1/2020
Barton Rovers 
15:00
 AFC Dunstable
Berkhamsted 
15:00
 Welwyn Garden City
Biggleswade FC 
15:00
 Yaxley
Corby Town 
15:00
 Bedford Town
Daventry Town 
15:00
 Coleshill Town
Didcot Town 
15:00
 Aylesbury United
Halesowen Town 
15:00
 Bedworth United
St. Neots Town 
15:00
 Kempston Rovers
Thame United 
15:00
 Kidlington
Wantage Town 
15:00
 North Leigh
Saturday 4/1/2020
AFC Dunstable 
15:00
 Didcot Town
Aylesbury United 
15:00
 Wantage Town
Bedford Town 
15:00
 Berkhamsted
Bedworth United 
15:00
 Barton Rovers
Coleshill Town 
15:00
 Corby Town
Kempston Rovers 
15:00
 Daventry Town
Kidlington 
15:00
 Halesowen Town
North Leigh 
15:00
 Thame United
Welwyn Garden City 
15:00
 Biggleswade FC
Yaxley 
15:00
 St. Neots Town
Saturday 11/1/2020
Barton Rovers 
15:00
 Coleshill Town
Berkhamsted 
15:00
 North Leigh
Biggleswade FC 
15:00
 AFC Dunstable
Corby Town 
15:00
 Aylesbury United
Daventry Town 
15:00
 Kidlington
Didcot Town 
15:00
 Kempston Rovers
Halesowen Town 
15:00
 Yaxley
St. Neots Town 
15:00
 Bedworth United
Thame United 
15:00
 Bedford Town
Wantage Town 
15:00
 Welwyn Garden City
Saturday 18/1/2020
AFC Dunstable 
15:00
 St. Neots Town
Aylesbury United 
15:00
 Biggleswade FC
Barton Rovers 
15:00
 Corby Town
Didcot Town 
15:00
 Berkhamsted
Halesowen Town 
15:00
 Daventry Town
Kidlington 
15:00
 Bedworth United
North Leigh 
15:00
 Coleshill Town
Wantage Town 
15:00
 Thame United
Welwyn Garden City 
15:00
 Kempston Rovers
Yaxley 
15:00
 Bedford Town
Saturday 25/1/2020
Bedford Town 
15:00
 North Leigh
Bedworth United 
15:00
 AFC Dunstable
Berkhamsted 
15:00
 Wantage Town
Biggleswade FC 
15:00
 Kidlington
Coleshill Town 
15:00
 Aylesbury United
Corby Town 
15:00
 Halesowen Town
Daventry Town 
15:00
 Barton Rovers
Kempston Rovers 
15:00
 Yaxley
St. Neots Town 
15:00
 Didcot Town
Thame United 
15:00
 Welwyn Garden City
Saturday 1/2/2020
Aylesbury United 
15:00
 Bedford Town
Berkhamsted 
15:00
 Coleshill Town
Corby Town 
15:00
 Daventry Town
Didcot Town 
15:00
 Thame United
Halesowen Town 
15:00
 Barton Rovers
Kempston Rovers 
15:00
 Kidlington
St. Neots Town 
15:00
 Biggleswade FC
Wantage Town 
15:00
 Bedworth United
Welwyn Garden City 
15:00
 AFC Dunstable
Yaxley 
15:00
 North Leigh
Saturday 8/2/2020
AFC Dunstable 
15:00
 Yaxley
Barton Rovers 
15:00
 St. Neots Town
Bedford Town 
15:00
 Halesowen Town
Bedworth United 
15:00
 Welwyn Garden City
Biggleswade FC 
15:00
 Corby Town
Coleshill Town 
15:00
 Wantage Town
Daventry Town 
15:00
 Didcot Town
Kidlington 
15:00
 Aylesbury United
North Leigh 
15:00
 Kempston Rovers
Thame United 
15:00
 Berkhamsted
Saturday 15/2/2020
Aylesbury United 
15:00
 AFC Dunstable
Berkhamsted 
15:00
 Barton Rovers
Corby Town 
15:00
 North Leigh
Didcot Town 
15:00
 Bedworth United
Halesowen Town 
15:00
 Biggleswade FC
Kempston Rovers 
15:00
 Coleshill Town
St. Neots Town 
15:00
 Thame United
Wantage Town 
15:00
 Bedford Town
Welwyn Garden City 
15:00
 Daventry Town
Yaxley 
15:00
 Kidlington
Saturday 22/2/2020
AFC Dunstable 
15:00
 Halesowen Town
Barton Rovers 
15:00
 Didcot Town
Bedford Town 
15:00
 Kempston Rovers
Bedworth United 
15:00
 Berkhamsted
Biggleswade FC 
15:00
 Wantage Town
Coleshill Town 
15:00
 Welwyn Garden City
Daventry Town 
15:00
 St. Neots Town
Kidlington 
15:00
 Corby Town
North Leigh 
15:00
 Aylesbury United
Thame United 
15:00
 Yaxley
Saturday 29/2/2020
Aylesbury United 
15:00
 St. Neots Town
Bedford Town 
15:00
 Bedworth United
Berkhamsted 
15:00
 Biggleswade FC
Didcot Town 
15:00
 Coleshill Town
Kempston Rovers 
15:00
 Corby Town
Kidlington 
15:00
 Welwyn Garden City
North Leigh 
15:00
 AFC Dunstable
Thame United 
15:00
 Halesowen Town
Wantage Town 
15:00
 Daventry Town
Yaxley 
15:00
 Barton Rovers
Saturday 7/3/2020
AFC Dunstable 
15:00
 Kidlington
Barton Rovers 
15:00
 Thame United
Bedworth United 
15:00
 Aylesbury United
Biggleswade FC 
15:00
 Didcot Town
Coleshill Town 
15:00
 Yaxley
Corby Town 
15:00
 Wantage Town
Daventry Town 
15:00
 Bedford Town
Halesowen Town 
15:00
 Kempston Rovers
St. Neots Town 
15:00
 Berkhamsted
Welwyn Garden City 
15:00
 North Leigh
Saturday 14/3/2020
Aylesbury United 
15:00
 Barton Rovers
Bedford Town 
15:00
 AFC Dunstable
Berkhamsted 
15:00
 Corby Town
Didcot Town 
15:00
 Halesowen Town
Kempston Rovers 
15:00
 Bedworth United
Kidlington 
15:00
 Coleshill Town
North Leigh 
15:00
 Biggleswade FC
Thame United 
15:00
 Daventry Town
Wantage Town 
15:00
 St. Neots Town
Yaxley 
15:00
 Welwyn Garden City
Saturday 21/3/2020
AFC Dunstable 
15:00
 Kempston Rovers
Barton Rovers 
15:00
 North Leigh
Bedworth United 
15:00
 Yaxley
Biggleswade FC 
15:00
 Thame United
Coleshill Town 
15:00
 Bedford Town
Corby Town 
15:00
 Didcot Town
Daventry Town 
15:00
 Berkhamsted
Halesowen Town 
15:00
 Wantage Town
St. Neots Town 
15:00
 Kidlington
Welwyn Garden City 
15:00
 Aylesbury United
Saturday 28/3/2020
AFC Dunstable 
15:00
 Corby Town
Aylesbury United 
15:00
 Daventry Town
Bedford Town 
15:00
 Barton Rovers
Bedworth United 
15:00
 Thame United
Coleshill Town 
15:00
 Biggleswade FC
Kempston Rovers 
15:00
 Wantage Town
Kidlington 
15:00
 Berkhamsted
North Leigh 
15:00
 St. Neots Town
Welwyn Garden City 
15:00
 Halesowen Town
Yaxley 
15:00
 Didcot Town
Saturday 4/4/2020
Barton Rovers 
15:00
 Kempston Rovers
Berkhamsted 
15:00
 Aylesbury United
Biggleswade FC 
15:00
 Bedford Town
Corby Town 
15:00
 Bedworth United
Daventry Town 
15:00
 Yaxley
Didcot Town 
15:00
 Kidlington
Halesowen Town 
15:00
 North Leigh
St. Neots Town 
15:00
 Welwyn Garden City
Thame United 
15:00
 Coleshill Town
Wantage Town 
15:00
 AFC Dunstable
Saturday 11/4/2020
AFC Dunstable 
15:00
 Thame United
Aylesbury United 
15:00
 Halesowen Town
Bedford Town 
15:00
 Didcot Town
Bedworth United 
15:00
 Biggleswade FC
Coleshill Town 
15:00
 St. Neots Town
Kempston Rovers 
15:00
 Berkhamsted
Kidlington 
15:00
 Barton Rovers
North Leigh 
15:00
 Daventry Town
Welwyn Garden City 
15:00
 Corby Town
Yaxley 
15:00
 Wantage Town
Monday 13/4/2020
Barton Rovers 
15:00
 Welwyn Garden City
Berkhamsted 
15:00
 AFC Dunstable
Biggleswade FC 
15:00
 Kempston Rovers
Corby Town 
15:00
 Yaxley
Daventry Town 
15:00
 Bedworth United
Didcot Town 
15:00
 North Leigh
Halesowen Town 
15:00
 Coleshill Town
St. Neots Town 
15:00
 Bedford Town
Thame United 
15:00
 Aylesbury United
Wantage Town 
15:00
 Kidlington
Saturday 18/4/2020
AFC Dunstable 
15:00
 Coleshill Town
Bedworth United 
15:00
 North Leigh
Biggleswade FC 
15:00
 Daventry Town
Corby Town 
15:00
 St. Neots Town
Halesowen Town 
15:00
 Berkhamsted
Kempston Rovers 
15:00
 Thame United
Kidlington 
15:00
 Bedford Town
Wantage Town 
15:00
 Barton Rovers
Welwyn Garden City 
15:00
 Didcot Town
Yaxley 
15:00
 Aylesbury United
Saturday 25/4/2020
Aylesbury United 
15:00
 Kempston Rovers
Barton Rovers 
15:00
 Biggleswade FC
Bedford Town 
15:00
 Welwyn Garden City
Berkhamsted 
15:00
 Yaxley
Coleshill Town 
15:00
 Bedworth United
Daventry Town 
15:00
 AFC Dunstable
Didcot Town 
15:00
 Wantage Town
North Leigh 
15:00
 Kidlington
St. Neots Town 
15:00
 Halesowen Town
Thame United 
15:00
 Corby Town
Fixtures load time: 7.51