The Evo-Stik League South
BigFreeBet.com

Saturday 2/9/2017
Barton Rovers 
0-2
 AFC Dunstable
91
Saturday 9/9/2017
AFC Dunstable 
2-1
 Marlow
68
AFC Rushden & Diamonds 
1-2
 Beaconsfield Town
429
Arlesey Town 
2-3
 Thame United
69
Aylesbury United 
1-0
 Hanwell Town
92
Cambridge City 
1-0
 Northwood
145
Chalfont St. Peter 
0-4
 Bedford Town
76
Egham Town 
4-1
 Aylesbury FC
95
Hartley Wintney 
2-1
 Kempston Rovers
130
Hayes & Yeading United 
3-0
 Fleet Town
149
Moneyfields 
5-1
 Barton Rovers
152
Uxbridge 
2-4
 Ashford Town (Mx)
87
Saturday 16/9/2017
Ashford Town (Mx) 
P-P
 Aylesbury United
Aylesbury FC 
1-2
 AFC Dunstable
63
Barton Rovers 
0-1
 Chalfont St. Peter
78
 Barton sub details missing
Beaconsfield Town 
4-0
 Uxbridge
71
Bedford Town 
P-P
 Hartley Wintney
Fleet Town 
0-2
 Arlesey Town
109
Hanwell Town 
P-P
 Cambridge City
Kempston Rovers 
P-P
 Hayes & Yeading United
Marlow 
P-P
 AFC Dunstable
Northwood 
0-1
 Egham Town
96
Thame United 
2-3
 Moneyfields
75
Saturday 23/9/2017
AFC Rushden & Diamonds 
15:00
 Arlesey Town
Ashford Town (Mx) 
15:00
 Aylesbury FC
Aylesbury United 
15:00
 Fleet Town
Beaconsfield Town 
15:00
 Barton Rovers
Bedford Town 
15:00
 Hayes & Yeading United
Cambridge City 
15:00
 Egham Town
Hanwell Town 
15:00
 Thame United
Hartley Wintney 
15:00
 AFC Dunstable
Marlow 
15:00
 Kempston Rovers
Moneyfields 
15:00
 Chalfont St. Peter
Uxbridge 
15:00
 Northwood
Tuesday 26/9/2017
AFC Dunstable 
19:45
 AFC Rushden & Diamonds
Arlesey Town 
19:45
 Bedford Town
Aylesbury FC 
19:45
 Marlow
Barton Rovers 
19:45
 Cambridge City
Chalfont St. Peter 
19:45
 Hanwell Town
Egham Town 
19:45
 Hartley Wintney
Fleet Town 
19:45
 Uxbridge
Hayes & Yeading United 
19:45
 Moneyfields
Kempston Rovers 
19:45
 Aylesbury United
Northwood 
19:45
 Ashford Town (Mx)
Thame United 
19:45
 Beaconsfield Town
Saturday 30/9/2017
AFC Dunstable 
15:00
 Moneyfields
Arlesey Town 
15:00
 Hartley Wintney
Aylesbury FC 
15:00
 Uxbridge
Barton Rovers 
15:00
 Hanwell Town
Chalfont St. Peter 
15:00
 AFC Rushden & Diamonds
Egham Town 
P-P
 Aylesbury United
Fleet Town 
15:00
 Beaconsfield Town
Hayes & Yeading United 
15:00
 Cambridge City
Kempston Rovers 
15:00
 Ashford Town (Mx)
Northwood 
15:00
 Marlow
Thame United 
15:00
 Bedford Town
Fixtures load time: 9.95