Powered by PrivacyPolicies.com

Saturday 5/10/2019
Abbey Rangers 
0-2
 Whyteleafe
3Q 272
Belper Town 
2-1
 Rushall Olympic
3Q 528
Billericay Town 
4-2
 Bath City
3Q 678
Blackfield & Langley 
1-4
 Dartford
3Q 295
 Blackfield and Langley sub details missing
Bristol Manor Farm 
0-0
 Wealdstone
3Q 422
 Bristol Manor Farm sub details missing
Canvey Island 
1-1
 Bowers & Pitsea
3Q 387
Chichester City 
1-0
 Enfield Town
3Q 515
Chippenham Town 
3-3
 Slough Town
3Q 606
Dulwich Hamlet 
3-0
 Eastbourne Borough
3Q 1834
Halesowen Town 
0-2
 Altrincham
3Q 1235
Haringey Borough 
1-0
 Cray Wanderers
3Q 344
Havant & Waterlooville 
3-0
 Hadley
3Q
Hayes & Yeading United 
5-4
 Hendon
3Q 289
Hednesford Town 
4-2
 Blyth Spartans
3Q 616
Kings Langley 
3-0
 Corinthian Casuals
3Q 357
Kingstonian 
1-1
 Weston-Super-Mare
3Q 358
Lowestoft Town 
1-2
 Carshalton Athletic
3Q 500
Maidstone United 
2-1
 Hitchin Town
3Q 1253
Maldon & Tiptree 
6-1
 Chertsey Town
3Q 225
Oxford City 
2-0
 Hampton & Richmond Borough
3Q 347
Peterborough Sports 
1-0
 Guiseley
3Q 435
Royston Town 
2-1
 Beaconsfield Town
3Q 407
Salisbury 
2-4
 Margate
3Q 743
Stourbridge 
2-1
 Stafford Rangers
3Q 1048
Tamworth 
0-0
 Hereford
3Q 1206
Tooting & Mitcham United 
0-2
 Poole Town
3Q 434
Ware 
1-2
 Potters Bar Town
3Q
Welling United 
4-1
 Tavistock
3Q 491
Weymouth 
4-1
 St. Albans City
3Q 974
Tuesday 8/10/2019
Bowers & Pitsea 
1-1
 Canvey Island
3Qr 452
Hereford 
0-0
 Tamworth
3Qr 1271
After Extra Time. 0-0 at full-time. 1-3 on penalties 
Slough Town 
2-3
 Chippenham Town
3Qr 631
Wealdstone 
4-0
 Bristol Manor Farm
3Qr 524
 Bristol Manor Farm sub details missing
Weston-Super-Mare 
1-4
 Kingstonian
3Qr 272
Saturday 19/10/2019
AFC Fylde 
6-1
 Peterborough Sports
4Q
Barrow AFC 
15:00
 Solihull Moors
4Q
Bowers & Pitsea 
1-2
 Chichester City
4Q 531
Bromley 
15:00
 Aldershot Town
4Q
Carshalton Athletic 
2-1
 Dagenham & Redbridge
4Q 726
Chesterfield 
15:00
 Wrexham
4Q
Chorley 
15:00
 Spennymoor Town
4Q
Dartford 
2-3
 Kingstonian
4Q 850
Ebbsfleet United 
15:00
 Woking
4Q
FC Halifax Town 
15:00
 Harrogate Town
4Q
Haringey Borough 
A-A
 Yeovil Town
4Q
Hartlepool United 
15:00
 Brackley Town
4Q
Havant & Waterlooville 
15:00
 Dulwich Hamlet
4Q
Hayes & Yeading United 
1-1
 Poole Town
4Q 416
Hednesford Town 
0-1
 Boston United
4Q 891
Maidenhead United 
15:00
 Wealdstone
4Q
Maidstone United 
4-1
 Kings Langley
4Q
Notts County 
15:00
 Belper Town
4Q
Oxford City 
2-1
 Margate
4Q 442
Potters Bar Town 
1-1
 Barnet
4Q 2011
Royston Town 
1-3
 Maldon & Tiptree
4Q 1152
Sutton United 
15:00
 Billericay Town
4Q
Tamworth 
0-3
 Darlington
4Q 1358
Torquay United 
15:00
 Boreham Wood
4Q
Welling United 
15:00
 Eastleigh
4Q
Weymouth 
15:00
 Dover Athletic
4Q
Whitby Town 
1-1
 Stourbridge
4Q 1171
Whyteleafe 
0-3
 Chippenham Town
4Q 512
York City 
15:00
 Stockport County
4Q
Fixtures load time: 31.54